Apteka internetowa Rodzinna posiada swoją siedzibę w mieście Brzozów, również aptekę stacjonarną. Zachęcamy do odwiedzenia nas lub kontakt z naszymi farmaceutami.
 

ADMI SP. Z O.O. S.K

z siedzibą: Chlebna 126, 38-460 Jedlicze NIP: 685 226 18 75

Apteka Rodzinna JASŁO
ul. 3-go Maja 13
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:30
sob. 8:00-14:00
tel. 13 446 23 37
e-mail: apteka.3maja13@op.pl
 
 
Apteka Rodzinna 2 JASŁO
ul. Mickiewicza 3
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:30
sob. 8:00-14:00
tel. 13 446 24 96
e-mail: apteka.mickiewicza3@op.pl
 
Apteka Rodzinna TARNÓW
ul. Słoneczna 56/EF
33-100 Tarnów
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 8:00-20:00
sob. 8:00-15:00
tel. 14 692 64 44
e-mail: rodzinna.tarnow@op.pl
 
 

APTEKA RODZINNA W BUSKO-ZDRÓJ

 
Apteka Rodzinna Busko-Zdrój
Bohaterów Warszawy 106
28-100 Busko-Zdrój
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-20:30
sob. 8:00-15:00
tel. 41 378 33 18
e-mail: rodzinna.busko@op.pl
 

 

Rodzinna  E. Adamczak, P. Mickiewicz Spółka Jawna

z siedzibą: ul. Kolejowa 2a, 38-400 Krosno NIP: 684 263 68 07

 

Apteka Rodzinna KROSNO
ul. Kolejowa 2A
38-400 Krosno
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:00
sob. 8:00-14:00
tel. 13 420 22 90
e-mail: rodzinna.krosno@op.pl

 

ADMI SP. Z O.O. SP. J.

z siedzibą ul. Chopina 36, 38-200 Jasło NIP: 685 000 51 16

Apteka Rodzinna Chopina JASŁO
ul. Chopina 36
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:15-19:30
sob. 8:00-14:00
tel. 13 446 28 46
e-mail: apteka.chopina@op.pl
 
 
 

APTEKA ARNIKA P. Mickiewicz E. Adamczak Spółka Jawna 

z siedzibą: ul. Grota Roweckiego 66, 38-200 Jasło NIP: 685 18 94 360

 
Apteka Arnika JASŁO
ul. Grota-Roweckiego 66
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 8:00-20:00
sob. 8:00-14:00
tel. 13 448 11 70
e-mail: arnika.apteka@wp.pl
 

 

Rodzinna 2 E. Adamczak, P. Mickiewicz Spółka Jawna

z siedzibą: ul. Mickiewicza 22, 36-200 Brzozów NIP: 686 168 60 02
 
Apteka Rodzinna BRZOZÓW
ul. Mickiewicza 22
36-200 Brzozów
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:30
sob. 8:00-15:00
tel. 13 434 04 14
e-mail: rodzinna.brzozow@op.pl
 
 
Apteka Rodzinna BRZOZÓW

Słowackiego 4
36-200 Brzozów

telefon: 13 491 12 35

e-mail: rodzinna2brzozow@op.pl

 

Apteka Rodzinna E. Adamczak, P. Mickiewicz Spółka Jawna

z siedzibą: ul. Jagiełły 8, 38-300 Gorlice NIP: 738 000 83 29

 

Apteka Rodzinna GORLICE

Jagiełły 8

38-300 Gorlice

tel. 18 353 78 25

e-mail: rodzinna.gorlice@op.pl