BIOLIQ 55+ Krem INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCY 30ML + Krem na dzień i Krem na noc

 • szt.
 • 49,99 zł

BIOLIQ 55+ Zestaw liftingująco-odżywczy zawiera: krem na dzień 50ml + krem na noc 50ml + krem do skóry oczu, szyi i dekoltu 30ml

BIOLIQ 55+ przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry kobiet powyżej 55 roku życia. Zawartość składników aktywnych tj. wyciąg z tarczycy bajkalskiej, wyciąg z kiełków soi i pszenicy, ekstrakt z cebulek trawy afrykańskiej, zapewnia intensywne działanie regenerujące i liftingujące. 

W zestawie znajduje się:

 • BIOLIQ 55+ Krem intensywnie liftingujący do skóry oczu, ust, szyi i dekoltu 30ml

  Znajdująca się w składzie bajklalina z tarczycy bajkalskiej opóźnia proces starzenia. Krem zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Powstał z myślą o pielęgnacji skóry delikatnej, cienkiej oraz wrażliwej skóry wokół oczu.

 • BIOLIQ 55+ Krem liftingująco- odżywczy na noc 50ml

  Dzięki wzbogaceniu krem o ekstrakt z cebulek trawy afrykańskiej wyrównuje koloryt cery, rozjaśniając plamki i przebarwienia spowodowane upływem lat. Dodatkowo krem sprzyja regeneracji skóry poprzez działanie ochronne i naprawcze na zawarty w skórze kolagen.
 • BIOLIQ 55+ Krem liftingująco- odżywczy na dzień 50ml

  Krem zapewnia widoczny efekt liftingujący poprzez zwiększenie elastyczności i jędrności przy jednoczesnej redukcji powierzchni i głębokości zmarszczek. Zawarty w składzie wyciąg z kiełków soi i pszenicy, dostarcza skórze dojrzałej niezbędnych dla niej minerałów, witamin i kwasów nukleinowych, dodatkowo intensywnie ją odżywiając.