Preparaty na zaburzenia erekcji zawierające sildenafil

14-02-2018

Mężczyźni z zaburzeniami erekcji są bardzo sfrustrowani swoją niemocą seksualną. Nie może dziwić, że szukają skutecznych sposobów, aby pozbyć się problemów z potencją. Aktualnie najpopularniejszymi preparatami są specyfiki, które mają w swoim składzie sildenafil. Co warto wiedzieć o tej substancji? Które medykamenty mają w składzie ten element? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Co to jest sildenafil?

Sildenafil to organiczny związek chemiczny. Jest z powodzeniem stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Substancja została wprowadzona na rynek w 1998 roku. Preparaty z sildenafilem są rekomendowane osobom, które borykają się z zaburzeniami erekcji. Zażywanie takich specyfików sprawia, że mężczyźni są w stanie odbyć satysfakcjonujący i udany akt seksualny bez problemów ze wzwodem czy nietrzymaniem erekcji.

Które preparaty mają w składzie sildenafil?

Szukacie skutecznych specyfików posiadających w składzie ten związek chemiczny? Należy wiedzieć, że zdecydowana większość z nich jest na receptę. Zawsze jednak warto udać się do lekarza, aby opowiedzieć mu o swoich dolegliwościach. Doktor przepisze wtedy właściwy specyfik, który powinien dobrze działać oraz nie powodować żadnych skutków ubocznych. W grupie preparatów na problemy z potencją wyróżniamy takie leki jak Viagra, Lekap, Maxigra, Sildenafil Actavis, Sildenafil Apotex, Sildenafil Hasco, Sildenafil Medana, Sildenafil ratiopharm, Sildenafil SymPhar, Vizarsin, Falsigra, Inventum 100, Maxon silden, Sildenafil Bluefish, Sildenafil Genoptim, Sildenafil Medreg, Sildenafil Ranbaxy, Sildenafil Sandoz, Sildenafil Teva, Sildenafil Vitama, Sildenamed i Yextor.

Jedynym lekiem bez recepty na zaburzenia erekcji jest Maxigra Go, który powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych (to skutkuje zwiększeniem napływu krwi do prącia i udanym aktem fizycznym). Efekt następuje już po 12 minutach od zażycia i utrzymuje się nawet do 4-5 godzin.

Czy preparaty na problemy z potencją są bezpieczne?

W zdecydowanej większości przypadków takie produkty nie powodują żadnych skutków ubocznych i są bezpieczne dla organizmu. Najlepiej jednak zapisać się wcześniej na wizytę do lekarza, aby upewnić się czy przy swoim stanie zdrowia i ewentualnie zażywanych lekach dany lek na zaburzenia reakcji będzie dobrze tolerowany.

Gdzie kupować preparaty na zaburzenia erekcji?

Warto kupować specyfiki na problemy z potencją w sprawdzonych aptekach - wtedy będziecie mieli pewność, że leki czy preparaty zostały przetestowane przed dopuszczeniem do sprzedaży. Pod żadnym pozorem nie należy nabywać takich produktów z niezweryfikowanych źródeł. W Internecie nie brakuje ofert tańszych zamienników, ale nikt wtedy nie zagwarantuje, jak te preparaty będą działały na organizm.

Jak uniknąć zaburzeń erekcji?

Sprawdzone leki zawierające w swoim składzie Sildenafil to skuteczny sposób, aby poradzić sobie z problemami z potencją. Trzeba jednak - w miarę możliwości - wyeliminować także główne źródło zaburzeń erekcji. Należy zatem unikać używek i stresu, dużo ruszać się na świeżym powietrzu i pracować nad swoją psychiką (aby mieć lepszą samoocenę), ponieważ te aspekty w dużym stopniu wpływają na sprawność seksualną.