Cyclo 3 Fort 30 kapsułek

  • szt.
  • 22,99 zł

Skład

1 kapsułka zawiera: 150 mg suchego wyciągu z Ruscus aculeatus L., Rhizoma (kłącze ruszczyka kolczastego) (5 – 7,5 : 1), Ekstrahent: etanol 85% (V/V), Hesperydyny metylochalkon 150 mg, Kwas askorbowy 100 mg. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: żółcień pomarańczowa (E110). 

Wskazania

Leczenie objawów związanych z niewydolnością naczyń żylnych (uczucie ciężkości w kończynach dolnych, ból). Pomocniczo w dolegliwościach związanych z żylakami odbytu.

Dawkowanie 

Produkt leczniczy stosowany wyłącznie u osób dorosłych. Dawkowanie W leczeniu objawów związanych z niewydolnością naczyń żylnych (uczucie ciężkości w kończynach dolnych, ból) produkt Cyclo 3 Fort stosuje się w dawce 2 do 3 kapsułek na dobę. Można przyjmować jedną kapsułkę rano i jedną kapsułkę wieczorem lub dwie kapsułki rano i jedną wieczorem. Pomocniczo w leczeniu objawów związanych z żylakami odbytu, Cyclo 3 Fort stosuje się w dawce 4 do 5 kapsułek na dobę. Można przyjmować dwie kapsułki rano i dwie kapsułki wieczorem lub trzy kapsułki rano i jedną wieczorem. W hemoroidach produkt przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania (nie dłużej niż tydzień). Kapsułki należy popić szklanką wody. Lek należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem lub na początku posiłku.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którąkolwiek z substancji czynnych.