Maxigra Go 25 mg sildenafil 2 tabletki

  • szt.
  • 12,90 zł
  • Niedostępny

Skład

Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25 mg syldenafilu w postaci 35,12 mg cytrynianu syldenafilu.Substancje pomocnicze o znanym działaniu: 2,15 mg aspartamu

70,4575 mg laktozy jednowodnej.

Wskazania

Leczenie mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra niezbędna jest stymulacja seksualna.

Dawkowanie

Zalecaną dawką jest 50 mg syldenafilu przyjmowane w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletki należy żuć przed połknięciem.W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawkę można zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg. Maksymalna zalecana dawka wynosi 100 mg.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancje pomocniczą. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu. Produktów leczniczych przeznaczonych do terapii zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).